ČLÁNKY 

 

KARLOVY VARY

08.08.2019

Tak tenhle týden mám hlavně akční! Lítám z jedné brigády na druhou, mám rozečtené 2 úžasné knížky, chodím běhat, cvičit (zrovna včera jsme byly s holkama na pilates) a nestíhám ani spát - klasika. Dneska ale opravdu dopíšu článek a půjdu:D

SLOVAKIA

03.08.2019

Krásnou sobotu! S holkama jsme si před pár dny udělaly výlet na Slovensko a byl to jeden velký zážitek. Vyrazily jsme v neděli ráno a přijely pozdě večer. Takhle unavená z cesty jsem dlouho nebyla. Cestou z Prahy jsme jely lokálkou bez klimatizace (5 hodin!), ale nemusely jsme nikde přestupovat.

LOKET

28.07.2019

Krásnou neděli! Píšu už takhle pozdě ze Slovenska, ale chtěla jsem vám ještě ukázat nějaké fotky ze včerejšího výletu na hrad Loket. Teď čekám, než se holky vykoupou (jsme naprosto vyřízený z 12h cesty) a pak si pustíme nějaký film.

Ahoj všichni! Doufám, že se máte skvěle:) Říkala jsem si, že už dlouho nebyl článek o zdravém jídle a celkově na téma ZDRAVÍ. Budu ráda, když si to přečtete, protože tělo máme jen jedno a je DŮLEŽITÉ se o něj starat i vnitřně.

CULTURE TRIP

19.07.2019

Krásný pátek! Ve středu jsme s rodinou jeli na divadelní představení o paní Medě Mládkové a musím říct, že to byla nejkrásnější hra, kterou jsem viděla. Na konci jsem se rozbrečela dojetím a měla v sobě tolik pocitů!

Tak já mám za sebou (konečně!) dlouhý pracovní týden, kdy jsem lítala z brigády na brigádu. A jelikož se venku šíleně ochladilo, je čas na šálek čaje a psaní nového článku ♡

Kouzelné Benátky si rozhodně zaslouží pár cestovatelských tipů. A jestli se tam chystáte, budou se vám určitě hodit!

BEACH DAY 

30.06.2019

Nechápu, kde se ve mně bere tolik energie! Už je půlnoc a já ještě upravovala fotky. Vím, že zítra bych je nestihla dát na blog (máme opět nabitý program) a vstáváme hodně brzy. Budu muset dospat všechno v autě, haha!

SALZBURG 

30.06.2019

Krásné ráno z Itálie! Včerejší cesta byla opravdu náročná. Jeli jsme cca 12 hodin a udělali si zastávku v Salzburgu. Teď jsme se už nasnídali a plánujeme trasu na dnešní den. Vidím to spíše na koupání, jelikož má být dneska 37 stupňů!

LINEN 

25.06.2019

Takovou šťastnou náladu jsem dlouho neměla! Léto si vždycky užívám naplno a je to pro mě čas, kdy úplně vypnu a užívám si každé chvíle. Hlavně teď, kdy nemám žádné starosti (možná jen co si dám k obědu a jakou barvou si nalakuji nehty :D). Před prázdninami jsem si také udělala větší nákup a jako první vám chci ukázat TYHLE...

Krásné pondělí ♡ O víkendu měla ségra narozeninovou oslavu a bylo mi líto vám nějaké fotky neukázat. V Albi jsem vybrala moc hezké doplňky a nazdobila terasu. Moc se mi líbila růžovo zlatá kombinace. Co na to říkáte?

Nejdříve začnu s kosmetikou...čistící pěnu a krém používám ráno a večer. Mám s touhle značkou zkušenost cca půl roku a moc mi vyhovuje! Předtím jsem si koupila řadu od Clinique a ani jsem ji nespotřebovala. Neseděla mi vůně a pleť se vysušovala. Občas použiju také nějakou masku a peeling, nicméně tahle dvojka se stala součástí mé ranní a večerní...

MONDAY RELAX

03.06.2019

Krásné pondělí! Dneska jsem se po dlouhé době dostala k tomu, abych vám napsala nějaké novinky. Už se opravdu těším na prázdniny - nebudu řešit školní povinnosti, čtvrtletky, slohovky atd...a místo toho budu fotit a psát! Hned po vysvědčení mě čeká výlet do Benátek a nemůžu se dočkat. Potřebuji načerpat novou energii a Itálie je podle mě perfektní...

EVENT

25.05.2019

Krásnou sobotu! Upravila jsem nějaké fotky ze včerejší akce, kde jsem měla možnost dělat hostesku. Pro hosty byla připravena i výstava čínského umění a bylo to nádherné!

Dnes to bude trochu vyletněný článek, protože se asi na deset minut udělalo krásně a já hned běžela pro plavky, haha:D Opálit jsem se bohužel nestihla, nicméně to doženu přes léto! Čeká mě dovolená u moře a plánuji si pořídit několik letních kousků. Miluju totiž plavkovou sezónu, sluníčko, moře a dlouhé večery!

CUTE BREAKFAST

09.05.2019

Už asi víte, že bez snídaně prostě nemůžu fungovat! A když se navíc probudím po osmihodinovém spánku do středečního volna, není nic lepšího než si vychutnat sladkou snídani!

Krásný čtvrtek! Dnes mám pro vás trochu cestovatelský článek a spoustu krásných fotek z úterního výletu do Drážďan ♡

PEACE OF MIND

16.04.2019

Miluji péči o tělo, proto jsem dnes byla v sedmém nebi! Ráno jsem si tedy musela zařídit spoustu věcí...čekala mě pracovní schůzka, nekonečné pobíhání z obchodu do obchodu nebo neplánovaný sraz s holkama v kavárně. Také jsem strávila asi hodinu v knihovně, protože jsem se začetla do krásného románu a ztratila pojem o čase...klasika!!!

Krásné odpoledne! Tento víkend byl pořádně nabitý, takže k blogu jsem se dostala až teď. V pátek jsme byly s holkama v kině na ♡ After ♡ a bylo to naprosto dokonalýýý! To, že brečím u každého filmu je pravda, ale nikdy se mi nestalo, že bych brečela ještě dvě hodiny po tom, co jsem si na ten příběh vzpomněla! Určitě to musím vidět znova, haha:D...