MONDAY RELAX

03.06.2019

Krásné pondělí! Dneska jsem se po dlouhé době dostala k tomu, abych vám napsala nějaké novinky. Už se opravdu těším na prázdniny - nebudu řešit školní povinnosti, čtvrtletky, slohovky atd...a místo toho budu fotit a psát! Hned po vysvědčení mě čeká výlet do Benátek a nemůžu se dočkat. Potřebuji načerpat novou energii a Itálie je podle mě perfektní místo! Už projíždím různé eshopy a hledám nové šaty (celá já, haha:D) 

Dnešní den jsem strávila u bazénu - jinde to ani nebylo možné! Až k večeru jsme si se ségrou rozložily podložky na cvičení a čtyřicet minut posilovaly na břicho a nohy. Sice se teď nemůžu ani smát, ale nohy mě naštěstí nebolí. Proto jsem si taky šla zaběhat a zpátky jsem sledovala západ slunce. NÁDHERA! Neměla jsem u sebe telefon, abych to vyfotila, nicméně běhání je pro mě hlavně relax. Neposlouchám žádné písničky a jen si užívám klid a přírodu. Jak to máte vy? Můj přítel se nemůže bez hudby ani rozběhnout (a já si pak nemám s kým povídat, když mě neslyší:D) 

Teď jsem si vzpomněla, že jsme byli s přítelem o víkendu v kině na Aladinovi a mně se to neskutečně líbilo! Určitě si na to zajděte - stojí to za to! 

Zítra budu pokračovat v mojí výzvě do plavek, ale o samotném cvičení vám nejspíš napíšu více v dalším článku. Mějte se krásně!

cesta do školy
cesta do školy