FINALIST OF MISS JUNIOR

10.12.2018

Hezký večer! Už je tady zase nový týden a já jsem vám ani nestihla popsat můj zážitek ze soboty. Teď jsem si udělala zázvorový čaj, zapálila svíčku a jdu to napravit!

Den před castingem jsem se rozhodla, že to zkusím a moje ráno vypadalo asi takto. Vstala jsem v 5.00, udělala si klasicky ovesnou kaši, nakulmovala vlasy a vyčistila zuby. Popadla jsem batoh, který jsem měla sbalený z předchozího dne a běžela na vlak. Jela jsem asi jediná, takže to bylo docela strašidelný. Nicméně jsem to zvládla a ve vlaku směrem do Prahy jsem se namalovala a četla si knížku. Trochu jsem se bála, že to nestihnu, ale nakonec jsem dorazila včas a trefila bez navigace, haha:D

Sedla jsem si ke stolu k holkám, vyplnila přihlášku a docela jsem se bála, jak to bude probíhat. Holky byly moc fajn a za celý den jsme se pořádně nasmály!

Nejdříve byl rozhovor s porotou, kde jsem se představila, řekla o sobě pár zajímavostí, jaké mám koníčky a co mě baví. Z toho jsem byla asi nejvíce nervózní, ale dopadlo to dobře! Dostala jsem se do semifinále a měla jsem neskutečnou radost. Vtipné bylo, že nejdříve nikdo nechtěl volnou disciplínu, ale nakonec byla. Já měla štěstí, že tam byl klavír. Ufff. Jinak bych musela tancovat. Ještě několikrát jsme se ukázaly porotě, udělaly spoustu společných fotek a čekaly na vyhlášení dívek, které postupují do finále. Když jsem slyšela své číslo, byla jsem fakt štěstím bez sebe a už mi bylo jedno, jestli vyhraji nebo ne. I tohle byl pro mě velký úspěch a zkušenost. 

Měli jsme všichni asi hodinovou pauzu, já si připravovala volnou disciplínu a povídala si s holkama. Už jsme začínaly být nervózní, jelikož přijela další porota a nás čekala promenáda v plavkách. Ta mi ani tak nevadila, jako další volná disciplína a otázky od poroty. Ptali se mě na můj blog, o čem ráda píšu, jaký mám názor na bulvár a co plánuji dělat po škole. Nakonec to bylo moc fajn a jsem ráda za další zkušenost. Moc děkuji porotě a holkám za hezký den a gratuluji vítězkám. 

Cestou na nádraží jsem si koupila salát s brokolicí a quinoou, zašla se podívat na nějaké dekorace a ve vlaku jsem zjistila, jak mě bolí nohy. Nicméně jsem ráda, že jsem to takhle všechno zvládla a můžu se o to s vámi podělit. Mějte krásný zbytek večera, papa :*