WEEKEND WITH LOVE

15.12.2018

Taky máte pocit, že potřebujete občas vypnout a odjet? Na mě už dopadla prázdninová nálada, takže volný víkend na horách byl super nápad! Navíc ten sníh mi u nás opravdu chyběl♡ 

Včera jsme dorazili na místo až k večeru, jen jsme se ubytovali, hráli hry a můj první dojem? Nádhera! Přesně horská chata je ideální pro tohle období. Asi žádný hotel nemá v sobě tohle kouzlo. Na střeše rampouchy, dřevo vyskládané vedle chaty a všude bílo. Teď si konečně uvědomím, že tu jsou Vánoce a půjdu nakoupit nějaké dárky (pomóóóc, ještě žádné nemám)!

Dneska jsme byli lyžovat, ještě píšu článek a těším se až usnu. Poslední dobou jsem se snažila všechno stíhat, takže bych potřebovala spát dvacet čtyři hodin v kuse. A jestli jste četli článek Moje tipy na dárky pro kluky - tohle je přesně ta fotka, kterou si pověsíme oba v pokoji♡ Maličkosti udělají vždycky velkou radost!

LOVE YOU
LOVE YOU

Naše rychlá večeře - zeleninový salát s toustem. Potřebovali jsme nějaké vitamíny, takže jsme si ještě cestou koupili smoothie a udělali si horký čaj s citrónem. Jinak, vevnitř je to všechno dřevěné a působí to opravdu útulně.

Zítra vám ukážu další fotky, teď už si jen pustím pohádku a půjdu spát. Mějte se krásně♡