MOJE RUTINY, ZAJÍMAVOSTI A OTÁZKY!

26.03.2019

S každým novým obdobím mám pocit, že je to začátek něčeho nového. Naberu zpátky ztracenou motivaci, sepisuji TO-DO list nebo si po malých krůčcích plním svoje sny. Vnímám to jako novou energii, která mě nutí posouvat se dál nebo se dívat na věci optimisticky. Na jaře mám hlavně potřebu si všechno zase zorganizovat, uklidit pokoj, vytřídit skříň nebo si koupit nové oblečení. Dlouho jsem přemýšlela jak tenhle článek pojmout nebo nazvat, ale zkusím to všechno sepsat do bodů a také odpovědět na pár zajímavých otázek:)

Proč vlastně píšu blog? 

Myslím si, že to zajímá více lidí a já bych to chtěla trochu rozvinout. Vždycky mě bavilo číst knížky nebo psát slohové práce. Mám k psaní hezký vztah a líbí se mi, když lidé vytváří kreativní věci nebo inspirují ostatní. Když mi bylo třináct, sepsala jsem si do tajného deníčku svoje cíle/sny. A jedním z nich bylo...založit si blog. 

Po pár letech jsem konečně sebrala odvahu. Dva měsíce jsem upravovala vzhled blogu, než jsem se rozhodla nafotit fotky, napsat první článek a zveřejnit to všechno i vám. Někdo si myslí, že přidat příspěvek je otázka hodiny, ale focení, upravování, vymýšlení, psaní, mazání mi trvá třeba dva dny. Proto jsem neskutečně ráda, když mi někdo napíše názor nebo hezký komentář:) A hlavně to je můj velký koníček a pořád mám co zlepšovat.

Jaké věci musím na jaře udělat?

 • vytisknout fotky s přítelem a vyrobit album
 • najít brigádu 
 • vyrobit motivační nástěnku
 • koupit si nové boty 
 • přečíst knížku 
 • uklidit pokoj + koupit nové doplňky
 • nafotit na blog - tipy na účesy (plánuji už dlouuho!)

10 zajímavostí o mně...

 1. Neusnu s pocitem, že něco neumím. Vždycky si musím rozvrhnout celý den, naplánovat podrobnosti a naučit na potřebné předměty.
 2. Ale! Když mě zaujme nějaká knížka...jsem schopná ji přečíst za dva dny a neřeším nic jiného.
 3. Nejoblíbenější předměty: angličtina, němčina, právo
 4. Chodím spát pozdě...Večer je pro mě asi nejdůležitější část dne, protože mi nejvíce pracuje mozek. Nevím jak je to možné, ale je to tak. Celkově se moje tělo zklidní a dokážu o věcech přemýšlet lépe.
 5. Pokaždé u sebe nosím pepřák.
 6. Chtěla bych studovat v Praze.
 7. Nejdůležitější vlastnosti člověka: upřímnost, laskavost, pokora
 8. Jsem narozena ve znamení Ryb - několikrát za den se ponořím do svého světa a nevnímám okolí...ani když na mě mluví. Občas si přijdu jako Beran (můj ascendent), protože jsem tvrdohlavá, nenechám si nic vymluvit a jdu si za vším po hlavě.
 9. Mám jen jeden nejoblíbenější produkt na rty a to je TENHLE (odstín 06)
 10. Umím hrát šachy.

Jaká jsou moje každodenní rutiny?

 • Vždycky si před spaním přehrávám události, které se mi staly. Lépe se mi usíná, ještě se pochválím za nějakou maličkost a řeknu si tři věci, za které jsem vděčná.
 • Každý den si dělám smoothie (k snídani), abych měla co nejvíce vitamínů a energie. Tepelně upravené potraviny nemůžou předat tělu tolik prospěšných látek jako syrová strava, proto si ráda dávám saláty na tisíc způsobů, haha:D 
 • Večer se učím s relaxační hudbou...už se z toho stala moje každodenní rutina. Nejlépe se soustředím a mám vyzkoušené, že dělat věci na poslední chvíli mi vyhovuje.
 • Teď když začalo jaro....chodím pravidelně sportovat ven. Do posilovny jdu jen občas, když není hezky a prší. 
 • Pravidelně si čistím pleť a místo krému používám bambucké máslo. Zatím mi to moc vyhovuje:)
 • Snažím si na všem špatném najít něco dobrého. 
 • Nejraději utrácím za jídlo, takže pořád chodím do zdravé výživy pro oblíbené tyčinky, oříšky, proteiny a másla. Nejlepší investice je do kvalitního jídla...a samozřejmě cestování!
 • A poslední - ranní běhání na vlak. Ještě se mi nestalo, že by mi ujel, ale sprinty dávat musím nooo:D


Kde nejčastěji nakupuji a co?

Nejraději mám H&M, Zaru, Tally Weijl, CK a Tommy Hilfiger (botyyy!). Pokaždé si vybírám kousky, které ke mně sedí osobností a povahou. Nemám ráda žádné křiklavé barvy a vzory. Klasický a elegantní outfit je něco pro mě! Zároveň se mi líbí to něčím ozvláštnit (kabelka, brýle, boty, krajkové ponožky, vzorové silonky...). Chtěla bych napsat také článek Jak si najít svůj styl, kdo mě inspiruje nebo jak poznat, co vám sluší.

Jím pořád zdravě?

Vlastně ano. Po smaženém jídle mi není dobře a jediné, co miluji z nezdravostí je pizza. Už jsem ji zkoušela dělat na zdravější způsob (olivy, tomaty, cibule, sýr, kukuřice...), ale není to ono. Nejraději mám 4 druhy sýra, ale rozhodně mi chutná víc avokádové sushi než KFC!

Před týdnem jsem si koupila na ochutnání mandlové nemléko a je to naprostá bomba! Až na cenu...ale zase mám krásnou lahev na vodu, haha:D