HOW TO STAY POSITIVE?

10.10.2018

Krásný den všem! Chtěla bych vám prozradit pár svých tipů, jak být pozitivní. Každý máme dny, kdy nám nic nejde, jsme ve stresu a všichni nás štvou. Je to naprosto normální a takové dny prožívám i já:) Nicméně někdy je lepší se pořádně nadechnout, rozhlédnout se kolem      a uvědomit si i drobné maličkosti, díky kterým může být náš den krásný!

1. Věnujte se sami sobě. Váš den je jen na vás. Poslouchejte oblíbenou hudbu, běžte si zaběhat nebo si přečtěte motivační knihu. Mě čtení vždycky přivede na jiné myšlenky a mám plnou hlavu snů a nápadů. Nejraději bych je všechny zrealizovala do jedné sekundy :D Myslet na sebe není sobecké, když jste spokojeni uvnitř svého těla, přenášíte spokojenou náladu i na ostatní.

2. Deník vděčnosti. Je tolik věcí, které bereme jako samozřejmost a ani si to neuvědomujeme. Už jen to, že mám postel, ve které můžu spát, jídlo, které můžu jíst a nohy, na kterých můžu celý den chodit. Jsem vděčná, že mám úžasného přítele, rodinu a kamarády. Jsem vděčná, že mám možnost naučit se jazyky a cestovat. Jsem vděčná za možnost vytvářet něco kreativního a sdílet to s vámi. Když nemáme zrovna nejlepší den, je hezké uvědomit si všechny maličkosti a být jen vděční.

3. Plánujte si věci na další den. Nemůže se stát, že nebudete mít co na práci. Klidně si napište seznam věcí, které musíte další den udělat a určitě budete mít skvělý pocit, když je večer všechny odfajfkujete:D

4. Buďte se svými blízkými. I když máte pocit, že byste se nejraději schovali před celým světem, nezapomeňte na lidi, se kterými se cítíte hezky. Mně vždycky pomůže být s někým, koho mám ráda  a z hrozného dne se může vyklubat nezapomenutelný zážitek:D