XMAS Q&A

19.12.2018

Krásný večer, já naprosto miluju Vánoce a vymyslela jsem nějaké otázky, které by Vás mohli zajímat. 

Dneska jsem si dokoupila všechny dárky, zašla do knihovny a v kavárně jsem se hned začetla. O víkendu ještě plánujeme s kamarádkou výlet do Prahy, dokoupit nějaké dárečky, načerpat atmosféru z trhů a zajít na jídlo. Moc se těším, ale teď už konečně otázky.

Co si přeješ k Vánocům?

Já mám vždycky pocit, že si po celý rok přeji tisíc věcí, ale jakmile přijdou Vánoce...jsem bezradná! Nicméně, každý rok mám radost z knížky, chlupatých ponožek a pyžama (klasika!) Letos hodně šetřím na telefon, ale samozřejmě do mého wish listu patří kosmetika, pletené svetry, lístky do divadla a Kérastase šampon. Také mi udělají radost roztomilé věci od kamarádek nebo zásoby raw tyčinek a arašídového másla!

Máš nakoupené všechny dárky?

Musím se pochválit, mám už skoro všechny, ale ještě je musím zabalit. Nejspíš se na to vrhnu, až dopíšu tenhle článek a pustím si k tomu nějaký film. Jak já miluji tohle období ♡

Máš nějaký tipy na vánoční filmy nebo knížky?

Mám! A nejlepší je, že o Vánocích řeším jen to, jakou si pustím pohádku nebo do jaké knihy se začtu. Tady jsou mé tipy na knížky ♡

Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? V téhle knize jsou překrásné obrázky a můžete si takovou krásu vytvořit doma i vy! Pod slovem HYGGE si představím teplé ponožky, světýlka, knihu, příjemný svetr a deku, do které se celá zabalím. Je to pocit, jako když je venku bouřka a vy jste schoulení na pohovce pod dekou a teplým čajem. 

Další kniha s názvem Hygge, ale tentokrát román. Opravdu odpočinková kniha, při které se naladíte na zimní období a zjistíte, že když se životní plány plány začnou párat jako svetr, je čas na změnu! 

Romantický příběh a vánoční oddechovka, u které se nemusí přemýšlet. Naladíte se na vánoční atmosféru a navíc ten obal ♡ Krása!

FILMY: Jack Frost, Home Alone, Grinch, Vánoční duch, Shrek (vánoční), The Christmas Cronicles, Tři oříšky pro Popelku (klasika!), Vánoční prázdniny, Ledové ostří, Polární expres...

Kolik si utratila za dárky?

Jelikož mám velkou rodinu, snažím se koupit všem nějakou maličkost. Kolik jsem utratila přesně nevím, ale cca dva tisíce.

Jíš na Vánoce salát a kapra?

Na salát mám chuť jen o Vánocích, ale vždycky si tak třikrát přidám, haha:D A kapra nejím, nikdy mi moc nechutnal.

Jaké si vezmeš oblečení na Štědrý den?

Červenou halenku, černou sukni a sladím to s červenými nehty a rty. Jak jinak. Vánoce jsou asi jediný den, kdy si obléknu červenou barvu a namaluji rty.

Cvičíš o Vánocích?

Podle nálady, ale nejsem povaha, co dlouho vydrží nicnedělání. Jdu si třeba zaběhat nebo zacvičit jógu.