TRAVEL

 

Tak já mám za sebou (konečně!) dlouhý pracovní týden, kdy jsem lítala z brigády na brigádu. A jelikož se venku šíleně ochladilo, je čas na šálek čaje a psaní nového článku ♡

Kouzelné Benátky si rozhodně zaslouží pár cestovatelských tipů. A jestli se tam chystáte, budou se vám určitě hodit!

Nechápu, kde se ve mně bere tolik energie! Už je půlnoc a já ještě upravovala fotky. Vím, že zítra bych je nestihla dát na blog (máme opět nabitý program) a vstáváme hodně brzy. Budu muset dospat všechno v autě, haha!

Krásné ráno z Itálie! Včerejší cesta byla opravdu náročná. Jeli jsme cca 12 hodin a udělali si zastávku v Salzburgu. Teď jsme se už nasnídali a plánujeme trasu na dnešní den. Vidím to spíše na koupání, jelikož má být dneska 37 stupňů!

Krásný čtvrtek! Dnes mám pro vás trochu cestovatelský článek a spoustu krásných fotek z úterního výletu do Drážďan ♡

♡ WEIDEN ♡

01.12.2018 21:32

Krásný večer! Udělejte si čajík a dejte si nějaké cukroví, protože tyhle fotky vám vykouzlí vánoční náladu stejně jako mně. Weiden je doslova pohádkové městečko, na každém rohu obchůdek, krásná výzdoba, světýlka...prostě nádhera. Nejdříve jsme jeli nakoupit jídlo (něco vám ukážu v dalším článku) a pak jsme se šli projít kouzelnými uličkami.

♡ REGENSBURG ♡

04.11.2018 11:28

Krásnou neděli všem! Já jsem si před chvílí udělala lívance a začala jsem třídit fotky ze včerejšího výletu do Německa. Původně jsem plánovala, že si tam nakoupím dárky na Vánoce, ale nějak to nevyšlo:D Nicméně jsem objevila úžasný svetřík, ve kterém budu snad i spát.